Czech version English version

 

Krytí Highly Matildy a Play With Fire Fransimo Bohemia

11.-16.5.2014

 

Na tuto cestu jsme se vydaly se Simonou Lahodovou (chs. Fransimo Bohemia) za účelem krytý jejích dvou fen, a to zlaté Ch.JCh. Highly Matildy Fransimo Bohemia a žíhané Play With Fire Fransimo Bohemia, pro které měla Simča vybrané psy přímo v zemi původu. Vyrazily jsme v neděli brzy ráno a naše první cesta směřovala do Francie, kde jsme měly předat štěně ze Simonina chovu jeho novému majiteli. Toto předání se uskutečnilo u Evy Serrero (chs. Of Supremestaffy´s), kde se v tu chvíli nacházel i Johanne Grondin (chs. Bluedogcity), což bylo velice milé překvapení. Johanne s Evou nám připravili skvělé pohoštění, nechali nás u sebe přespat a ráno jsme opět vyrazily směr Calais – Eurotunel.

 

  [10]408007_orig.jpg 466229_orig.jpg 1719058_orig.jpg 4314159_orig.jpg 6763465_orig.jpg 8335211_orig.jpg 8411350_orig.jpg 9286193_orig.jpg DSC_0052.jpg DSC_0072.jpg

 ______________________________________________________________________

A právě tady nás začaly pronásledovat problémy. Fence Gwendy nešel načíst mikročip, tudíž nebylo možné, aby s námi cestovala dál. Musely jsme jí zajistit psí hotel na francouzské straně a dál cestovat pouze s Matildou. Na cestě po UK jsme si však vzpomněly na Denise Bruneta (chs. Of Deleans), a tak jsme mu hned volaly s žádostí, zda by pro Gwendy nepřijel a nenakryl ji svým krásným psem MCh. G´Therapy of Deleans, který měl ½ rodokmenu společnou s původně vybraným krycím psem  Ch. Charmonics Regal Ladem JW. Ten se vším souhlasil a tak jsme mohly již v klidu pokračovat v naší cestě.  Na hotel jsme dorazily v pozdních hodinách. Druhý den jsme si udělaly výlet do Cardiffu, prošly si město a památky a samozřejmě nakoupily nějaké dárky pro rodinu.

 

[5]1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

 ______________________________________________________________________

Ve středu se vyčasilo a tak nás napadlo udělat si procházku do nedaleké vesnice, poté kolem řeky a zpět na hotel. Procházka to byla krásná, obdivovali jsme anglický venkov, koně a kamenné stavby. Na hotelu nám pak oznámili, že nás sháněl Tony Lewis (chs. Charmonics), který si pro nás pak také přijel a odvezl nás k sobě domů. Dali jsme si čaj a do večera povídali o psech.  Návštěva to byla velmi příjemná, o to smutnější pak bylo loučení.  

 

[10]6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg

 ______________________________________________________________________

Ve čtvrtek jsme vstaly, sbalily si věci a vydaly se k chovatelům Steve & Dale Thomasovi (chs. Samtan) na krytí krásným psem Stormfire London Pridem. Zde jsme se moc nezdržovali, protože nás čekala dlouhá cesta domů. Ta byla mnohem náročnější než cesta do UK, protože jsme ji jely bez zastávek. Spěchaly jsme totiž na Duocacib Varaždin. Domů jsme dojely unavené v pátek v poledne….  

  [10]16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg

 ______________________________________________________________________